سایت آگهی طلای دست دوم

آگهی طلای دست دوم

طلای بدون اجرت هنگام خرید یا فروش از طلا فروشی ها مبلغی به عنوان دستمزد یا حق العمل از مشتری دریافت میشود که در اصطلاح زرگری به آن اجرت میگویند. وقتی که شما یک طلای دست دوم از یک طلا فروشی میخرید علاوه بر قیمت آن که معمولا بیشتر از ارزش واقعی آن ارزش گذاری میشود ، مبلغی را به عنوان اجرت میپردازید . این امر در فروختن طلا هم صادق است و معمولا در فروش طلا اجرت بیشتری دریافت میشود ( دلیلش را هم اینگونه میگویند که اصل کار روی دوش ماست و ما زحمت فروش را میکشیم ) اما راه بسیار راحت تر و بسیار ارزان تری هم برای خرید و فروش طلا وجود دارد و آن هم خرید و فروش اینترنتی است .
سایت کوزه به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات تخصصی خرید و فروش طلای دست دوم در خدمت شماست تا با صرف زمان و هزینه بسیار پایین تر بتوانید طلای مورد نظر خود را بخرید یا بفروشید .
در قسمت پایین لیستی از طلا های دست دوم و طلای بدون اجرت با دسته بندی های مختلف قرار داده شده که میتوانید مشاهده کنید.
برای ارسال آگهی نیز میتوانید به لینک ارسال آگهی مراجعه کنید یا دکمه سبز بالای صفحه را بزنید .

برای فهمیدن این موضوع باید به مقاله زیر مراجعه کنید همچنین برای درج آگهی مراجعه به سایت کوزه آگهی طلای دست دوم

طلای دست دوم را از کجا بخریم ؟

سایت خرید وفروش اینترنتی طلای دست دوم

[us_cta title=”برای ایجاد آگهی روی دکمه کلیک کنید” title_size=”27px” color=”custom” bg_color=”#b8860b” text_color=”#000000″ btn_link=”url:http%3A%2F%2Fcoozeh.ir%2Fposting-ad%2F||target:%20_blank|” btn_label=”ایجاد آگهی” btn_color=”teal” btn_size=”26px” btn_icon=”fas|plus”]

نظر ۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *