فروش طلای دست دوم

فروش طلای دست دوم

خرید و فروش طلای دست دوم معمولا در طلا فروشی ها انجام میگیرد و برای فروختن طلا به آنها باید هزینه ی اضافه ای به عنوان اجرت پرداخت کنیم. تا به حال شده که نخواهید این اجرت را پرداخت کنید؟ یا این سوال را از خودتان بپرسید که چرا این هزینه اضافه را باید پرداخت کنم؟ سایت کوزه یکی ازسایت های خریدوفروش اینترنتی طلای دست دوم می باشد.

جواب این سوال در این جاست : آگهی طلای دست دوم

بستر اینترنت همانطور که خیلی از شما که در حال خواندن این مقاله هستید از آن اطلاع دارید بسیار وسیع است و بُعد مکان را درنوردیده و زمان رو هم به حداقل میزان اتلاف کاهش داده. حالا ما که این همه وقتمون رو به اینترنت اختصاص میدیم چرا از بهره ها و موقعیت های اون استفاده نکنیم؟

 چگونه طلای خود را بفروشیم ؟

برای فروش طلای خود ابتدا باید یک آگهی از طلای خود ایجاد کنید تا دیگر کاربران بتوانند طلای شما را ببینند.

[us_cta title=”برای ایجاد آگهی روی دکمه کلیک کنید” title_size=”27px” color=”custom” bg_color=”#b8860b” text_color=”#000000″ btn_link=”url:http%3A%2F%2Fcoozeh.ir%2Fposting-ad%2F||target:%20_blank|” btn_label=”ایجاد آگهی” btn_color=”teal” btn_size=”26px” btn_icon=”fas|plus”]

 

مشخصات طلای خود را وارد کنید، اطلاعات تماس خود را نیز ارائه کنید و سپس منطقه زندگی خود را انتخاب کنید تا نزدیک ترین افراد به شما بتوانند با شما تماس بگیرند و طلای شما را بخرند یا با هم معاوضه کنید. ( در صورت تمایل به معاوضه باید گزینه معاوضه را انتخاب کنید.)

چگونه طلا بخریم ؟

برای خرید طلا ابتدا باید طلای مورد پسند خود را پیدا کنید. میتوانید جدید ترین طلاها و محبوب ترین طلا ها  را مشاهده کنید و پس از انتخاب و رفتن به صفحه طلای مورد نظر از طریق شماره موبایل یا اینستاگرام مالک طلا با ایشان تماس بگیرید و توافقات لازم را انجام بدهید.

نتیجه گیری

خریدن یا فروختن یک طلا یا جواهر نباید به غیر از هزینه استهلاکی که به علت استفاده از طلا صورت گرفته، هزینه دیگری را به خریدار یا فروشنده تحمیل کند. از این رو ما پیشنهاد میکنیم خرید فروش طلای دست دوم را به صورت اینترنتی انجام بدهید تا هم از هزینه های شما کاسته شود و هم در زمان صرفه جویی کرده باشید. (:

نظر ۴ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *