مراکز خرید طلا و جواهر در تهران

دراین مقاله به بهترین مراکز خرید طلا و جواهر در تهران میپردازیم. یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید طلا وجواهر باید درنظر بگیریم مراکزی است که میخواهیم طلا بخریم. مراکز خرید طلا مهم ترین بخش خرید است.

مراکز خرید طلا و جواهر در تهران

مراکز خرید طلا و جواهر در تهران

 

میلاد نور

در مرکز خرید طلای میلاد نور با توجه به واقع بودن بورس طلا در طبقه سوم، جریان خرید مشتریان دور از دید افراد مشکوک است و همچنین تجهیز پاساژ به دوربین های مداربسته و نگهبان های آموزش دیده، فضای آرام و امنی را برای اطمینان خاطر مشتریان ایجاد کرده است.

اقدسیه

در منطقه اقدسیه ۳ پاساژ صدف، مجتمع تجاری اقدسیه و صاحبقرانیه شناخته شده هستند که در این بین، پاساژ صدف با قدمت ۲۰ ساله ای که دارد، برای هر علاقه مند به طلا آشناست. این ۳ پاساژ با حضور بیش از ۴۰گالری برجسته پذیرای تمام مشتریان و بازدیدکنندگان هستند. محصولات گالری های این منطقه هم از جدید ترین و لوکس ترین محصولات موجود در تهران است که طبق آخرین ژورنال های روز دنیا ساخته و در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود.

پاساژ قائم

مرکز خرید قائم یکی از بزرگ ترین و معروف ترین مراکز طلا وجواهر در تهران است که با بیش از ۱۰۰گالری طلا و جواهر در مرکزیت تجریش به عنوان یکی از قطب های طلا وجواهر شناخته شده است که دلیل این شناخت مردم ۱۵سال سابقه تاسیس و فعالیت آن است.

از مزیت های مرکز خرید قائم، نزدیکی مکان اتحادیه طلا و جواهر شمیران به پاساژ است و اتحادیه، مستقیم از نظر کیفیت محصولات و قیمت گذاری، تمام واحدها را تحت پوشش قرار می دهند و مشتریان برای اطمینان بیشتر یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد طلا یا کسبه پاساژ می توانند به دفتر اتحادیه شمیران، جنب پاساژ قائم مراجعه کنند. محصولات گالری های پاساژ قائم بسیار متنوع بوده و مطابق با سبک کارهای روز ایتالیا و ترکیه بوده و باب طبع تمامی علاقه مندان به طلاست.

مراکز خرید طلا و جواهر در تهرانمیرداماد

بازار طلای میرداماد فقط به یک پاساژ ختم نمی شود؛ حوالی میدان مادر و خیابان شاه نظری بیش از ۵۰ واحد صنفی طلا مشغول به فعالیت هستند که تعدادی از آن ها در پاساژهای بزرگی مانند پاساژ گنجینه محسنی، پاساژ مادر، میرداماد، مریم و چند پاساژ دیگر و تعدادی هم خارج از پاساژ پذیرای علاقه مندان به طلا هستند.

گاندی

خیابان گاندی زمانی مرکز فروش جدید ترین و لوکس ترین جواهرات در تهران بود و همیشه مملو از جمع علاقه مندان به خرید طلا بود اما امروزه به دلیل شکل گیری بورس پارچه در آن احداث شده، هر روز از تعداد مشتریان و بازدید کنندگان مرکز گاندی کم می شود. به همین دلیل گاندی دیگر یک بورس تخصصی برای علاقه مندان به  طلا وجواهر نیست و قانون پارک ممنوع خیابان گاندی و ازدیاد ترافیک هم مزید بر علت شده تا خیلی از گالری ها هم از خیابان گاندی نقل مکان کنند.

کریمخان

منطقه کریمخان هم به غیر از پاساژ نگین خیلی از فعالان و گالری دارهای طلا را در خارج از پاساژها دارد اما مجتمع نگین هم با قدمت ۲۵ ساله در قلب کریمخان با بیش از ۱۰۰ گالری حرف اول را می زند.
منطقه کریمخان نزدیک به ۳۰۰ فعال صنف طلا را در قسمت های فروش طلا و جواهر و سکه، ساخت طلا و مخراج کاری در خود جای داده است و از نظر قدمت و وسعت در صنف طلا یکی از قطب های ایران است. از مزیت های کریمخان می توان به متنوع بودن محصولات با سطح کیفی بالا اشاره کرد اما ایراداتی که به این منطقه وارد است تنها به بحث ترافیک و مشکل پارکینگ مختص نمی شود بلکه طرح ترافیک شهر تهران نیز دسترسی به این منطقه را برای علاقه مندان به خرید طلا سخت تر کرده است ولی این مشکلات هنوز مردم ساکن تهران را مجاب نکرده که بازار طلای کریمخان را فراموش کنند.

منطقه بازار

منطقه بازار در تهران از قدیم، مرکز صنف طلا وجواهر بوده است و از نظر وسعت هم شکی نیست که بزرگ ترین بازار طلای ایران است. از مزیت های این منطقه می توان به حضور بیشتر  طلا ساز ها و طلا فروشی های با سابقه و صاحب سبک در این صنف اشاره کرد. به جز افراد مرتبط و همکاران صنف طلا مثل بنکداران و توزیع کنندگان و ریخته گران طلا، واحد هایی که در قسمت ساخت و فروش طلا وجواهر هستند هم کم نیست. از دیگر مزیت های این منطقه، فروش و  ساخت طلا و جواهر با اجرت کمتر نسبت به جاهای دیگر در تهران است اما منطقه بازار هم مشکلاتی مختص خود دارد.

جواهر فروشی های معتبر هنگام فروش تنها ۱۵ تا ۲۰ درصد از پول پرداختی شما را کسر می کنند در صورتی که اگر فاکتور معتبری نداشته باشید هنگام فروش جواهر ممکن است ضرر زیادی متحمل شوید

مقاله بعدی: نکاتی که طلا فروشان نمی گویند

سایت کوزه coozeh

کوزه سایت آگهی طلای دست دوم

برای مشاهده و درج آگهی طلا و جواهرتون میتونیداز اینجا اقدام کنید:

[us_cta title=”برای ایجاد آگهی روی دکمه کلیک کنید” title_size=”27px” color=”custom” bg_color=”#b8860b” text_color=”#000000″ btn_link=”url:http%3A%2F%2Fcoozeh.ir%2Fposting-ad%2F||target:%20_blank|” btn_label=”ایجاد آگهی” btn_color=”teal” btn_size=”26px” btn_icon=”fas|plus”]

 

سایت آگهی طلای دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *